Your browser does not support SVG

Wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego na romantyczny weekend, podróż w gronie przyjaciół lub wycieczka edukacyjna z dziećmi? Doskonały pomysł! To miasto i jego okolice mają wiele do zaoferowania. Można tam znaleźć wiele cennych zabytków i atrakcji turystycznych, zarówno dla młodszych, jak i starszych. Jednak, przed wyjazdem trzeba zorganizować komfortowy nocleg w Ostrowcu Świętokrzyskim lub jednej z pobliskich miejscowości. Jeśli zależy Państwu na znalezieniu obiektu położonego u podnóża Gór Świętokrzyskich, to serdecznie zapraszamy do naszego gościńca Baba Jagna. Z pewnością zachwyci on Państwa swoim klimatem!

Nocleg (Ostrowiec Świętokrzyski) – dlaczego warto wybrać gościniec Baba Jagna? 

Szukasz noclegu w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicach? Zapewne znalazłeś oferty wielu obiektów. Zatem, dlaczego warto wybrać akurat naszą? Otóż nasz gościniec Baba Jagna zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim jest on położony w miejscu oddalonym od zabudowy miejskiej, dzięki czemu na jego terenie panuje cisza i spokój. Mają Państwo szansę się w pełni zrelaksować, pooddychać świeżym górskim powietrzem i zregenerować siły w otoczeniu natury. 

Ponadto nasi goście mogą skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na terenie obiektu i poza nim. Udostępniamy plac zabaw dla dzieci, wiatę grillową i mini bibliotekę. Oferujemy także rowery do wypożyczenia, naukę jazdy konnej, przejażdżkę quadem i wiele innych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Najmłodszym gościom gościńca Baba Jagna z pewnością spodoba się nasz zwierzyniec, w którego skład wchodzą psy, koty, daniele i konie. Ponadto w niedużej odległości od obiektu znajduje się JuraPark Bałtów i park linowy Skarbka, a także Parka Rozrywki Sabat w Krajnie  , czy też Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie czyli kolejne atrakcje idealne dla rodzin z dziećmi. 

Innym powodem, z którego powodu warto wybrać nasze noclegi (Ostrowiec Świętokrzyski), jest fakt, iż oferujemy gościom wyżywienie. Dzięki temu nie musicie Państwo tracić czasu na przygotowywanie posiłków czy dojeżdżanie do pobliskich lokali gastronomicznych. Przyrządzamy domowe posiłki z kuchni staropolskiej, które zachwycają swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Ponadto na indywidualne życzenie gości serwujemy także dania specjalne. Każda przygotowywana przez nas potrawa powstaje ze świeżych składników, dzięki czemu jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

Nocleg Ostrowiec Świętokrzyski – opinie gości

Noclegi (Ostrowiec Świętokrzyski) w naszym obiekcie są polecane przez licznych gości. Osoby, które odwiedziły gościniec Baba Jagna, chętnie do nas wracają i potwierdzają, iż gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Dodają, że nasz personel tworzy cudowną atmosferę i dba o każdego gościa. Dzięki temu w obiekcie panuje wspaniała atmosfera i wszyscy czują się komfortowo. Goście doceniają nas również za to, iż przykładamy ogromną wagę do czystości, przez co wnętrza gościńca zawsze są utrzymane w doskonałym porządku. Ponadto dostajemy dużo pozytywnych opinii za fakt, iż dbamy o to, żeby goście się nie nudzili. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić odwiedzającym wiele atrakcji i sprawić, żeby ich wyjazd był wypełniony świetną zabawą i rozrywką.