Your browser does not support SVG

Ostrowiec Świętokrzyski to nieduże miasto położone w dolinie rzeki Kamiennej. Przyciąga ono licznych turystów z całej Polski i nie tylko. W pobliżu tego urokliwego miasteczka znajduje się wiele zabytków i atrakcji, m.in. Ruiny Zamku Krzyżtopór, Wioska Czarownic w Sabatówce czy Bałtowski Kompleks Turystyczny. Jeśli chcecie Państwo odwiedzić malowniczy Ostrowiec Świętokrzyski i szukacie noclegów w pobliżu tej miejscowości, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gościńca Baba Jagna. 

Agroturystyka (Ostrowiec Świętokrzyski) – dlaczego warto zatrzymać się w naszym obiekcie? 

Zastanawiacie się Państwo, dlaczego warto zatrzymać się w naszej agroturystyce (Ostrowiec Świętokrzyski)? Jest wiele powodów! Przede wszystkim znajduje się ona w malowniczej wiosce – Chocimów, zlokalizowanej w pobliżu Ostrowca Świętokrzyskiego, Kałkowa i innych miejscowości, w których dostępne są liczne atrakcje turystyczne. Nasz gościniec Baba Jagna otoczony jest pięknymi, górskimi krajobrazami. Blisko obiektu dostępne są liczne szlaki rowerowe i piesze, idealne na długie spacery, przejażdżki i górskie wędrówki. Atrakcji nie brakuje również na terenie naszej agroturystyki (Ostrowiec Świętokrzyski)! 

Oferujemy gościom m.in. jazdę quadem z przewodnikiem, naukę jazdy konnej czy zajęcia z hipoterapii. Proponujemy również strzelanie z wiatrówki lub łuku. Do dyspozycji gości , jest biblioteczka z różnorodnymi książkami , gry planszowe min. szachy , warcaby monopoly , plac zabaw dla najmłodszych  Jednak to nie tylko piękna lokalizacja i atrakcje przyciągają do naszego obiektu tak wielu gości. Gościniec Baba Jagna ceniony jest również za komfortowe noclegi, profesjonalną obsługę oraz fakt, iż oferuje pyszne wyżywienie. Do dyspozycji gości pozostawiamy pięć klimatycznie urządzonych pokoi w pełni klimatyzowanych . Ponadto udostępniamy taras, pomieszczenie rekreacyjne i salon z kominkiem oraz telewizorem. Goście mają również możliwość skorzystania z aneksu kuchennego, wyposażonego w sztućce, talerze, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i czajnik. 

Co jeszcze wyróżnia naszą agroturystykę (Ostrowiec Świętokrzyski)? Z pewnością fakt, iż jest w pełni ekologiczna. Dysponujemy przydomową oczyszczalnią, a do ogrzewania wody i budynku wykorzystujemy pompę ciepła. Ponadto gościniec został wykończony za pomocą różnych materiałów naturalnych, m.in. drewna i cegły. Warto również zaznaczyć, że nasz obiekt jest przyjazny zwierzętom, dlatego możesz go odwiedzić wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem. Ponadto na terenie obiektu można spotkać różne zwierzęta – koty, psy, konie i daniele. Zachęcamy również do obserwacji przyrody, gdyż pobliskie lasy i wąwozy są domem wielu gatunków dzikich zwierząt i ptaków,  w szczególności żołn , kolorowych ptaków które w okresie lęgowym przylatują do nas z ciepłych krajów i szczególnie upodobały sobie pobliskie wąwozy , w naszych okolicach żyje ponad 80 par żołn i jest to największe ich skupisko w Polsce.

Agroturystyka Ostrowiec Świętokrzyski – ceny noclegów

Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt noclegu w naszym gościńcu Baba Jagna, wystarczy przejść do zakładki “Rezerwacja” i wybrać datę przyjazdu oraz wyjazdu. Po wskazaniu tych informacji otrzymacie Państwo informację, ile kosztuje pobyt w danym terminie w różnych pokojach. Aby zarezerwować noclegi, należy dokonać przedpłaty w wysokości 30% całej wartości. Pozostałą część należności pobieramy w czasie zameldowania gościa w agroturystyce (Ostrowiec Świętokrzyski). Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zarezerwujemy Państwu nocleg.