Your browser does not support SVG

Jazda konna to wspaniała dyscyplina sportowa, która doskonale oddziałuje na zdrowie. Ma bardzo wiele zalet, m.in. uczy dyscypliny i cierpliwości, poprawia koncentrację i świetnie wpływa na sylwetkę. Ponadto kontakt ze zwierzęciem rewelacyjnie oddziałuje na stan zdrowia psychicznego. Zatem, jeśli szukacie Państwo miejsca, oferującego naukę jazdy konnej w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicach, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego gościńca Baba Jagna. 

Jazda konna (Ostrowiec Świętokrzyski) – dlaczego warto? 

Jazda konna to sport, który cieszy się ogromną popularnością od wieków. Sport ten świetnie wpływa na kondycję, pomaga w redukcji stresu i poprawia posturę. Zapisując się na jazdę konną w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicach, macie Państwo szansę oderwać się od codzienności i znaleźć nową pasję. Jeśli szukacie miejsca gdzie będzie mogli nauczyć się jazdy konnej w Ostrowcu Świętokrzyskim lub pobliskich miejscowościach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy duże doświadczenie, zaangażowanych i sprawdzonych instruktorów a także zawsze prowadzimy zajęcia w sposób profesjonalny, dbając o bezpieczeństwo podopiecznych!

Jazda konna Ostrowiec Świętokrzyski – dlaczego my? 

Macie Państwo problem ze znalezieniem dobrej szkoły jazdy konnej w Ostrowcu Świętokrzyskim? Zapraszamy na naukę do gościńca Baba Jagna, zlokalizowanego w niewielkiej wsi – Chocimów, położonej zaledwie 13 km od Ostrowca Świętokrzyskiego. U nas naukę jazdy konnej prowadzą sprawdzeni instruktorzy, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromną pasją i zaangażowaniem. Posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat jeździectwa. Doskonale znają najlepsze techniki treningowe a także mają świetne podejście do podopiecznych. Nasi Instruktorzy dostosowują metody nauczania do potrzeb i stopnia zaawansowania uczniów. Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci i osób dorosłych , dla początkujących jak i też samodzielnie jeżdżących . W zależności od stopnia zaawansowania naszych kursantów i warunków pogodowych zajęcia odbywają się na krytym i oświetlonym lonżowniku  bądź na otwartej i oświetlonej ujeżdżalni . Dla zaawansowanych jeźdźców organizujemy wyjazdy w teren . Naszym kursantom w trosce o ich bezpieczeństwo  zapewniamy kaski a także kamizelki i ochraniacze pleców.

Prowadzimy również zajęcia  z hipoterapii dla dzieci i dorosłych z różnymi schorzeniami i niepełnosprawnościami. Ćwiczenia  prowadzą certyfikowani instruktorzy rekreacji ruchowej o specjalności hipoterapia .