Your browser does not support SVG

Wyjazd w góry to świetna opcja dla każdego, kto chce oderwać się od codziennych zmartwień, odpocząć od miejskiego zgiełku oraz zregenerować ciało i ducha. Góry zapewniają bezpośredni kontakt z naturą, co pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Oddychanie czystym górskim powietrzem doskonale oddziałuje na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ponadto w górach można zapomnieć o codziennym pośpiechu i przytłaczających obowiązkach. A to tylko niewielka część zalet! Jeśli więc chcecie Państwo się zrelaksować i nacieszyć oczy pięknymi krajobrazami to zapraszamy do zarezerwowania noclegu w Górach Świętokrzyskich. Nasz gościniec Baba Jagna czeka na Państwa!

Nocleg w Górach Świętokrzyskich – Gościniec Baba Jagna zaprasza!

Góry Świętokrzyskie cały czas przyciągają rzesze turystów z różnych zakątków Polski i zagranicy. Tuż obok Sudetów stanowią jeden z najstarszych łańcuchów górskich na terenie Europy. Są najniższymi górami na terenie naszego kraju, jednak nie brakuje im uroku. Dzięki temu, że ich pasma są łagodne, chętnie odwiedzają je rodziny z małymi dziećmi, osoby starsze i turyści, którzy uwielbiają spokojne spacery w pięknym otoczeniu. W Górach Świętokrzyskich nie brakuje również atrakcji dla miłośników intensywnych aktywności. Jest to idealne miejsce do ekstremalnych przejażdżek rowerowych, jazdy quadami czy uprawiania joggingu. 

Jeśli chcecie Państwo nacieszyć się urokami tego pasma, to zachęcamy do zarezerwowania noclegu w Górach Świętokorzyskich w naszym gościńcu Baba Jagna. Położony jest on w małej wiosce – Chocimów, otoczonej dziewiczą przyrodą. Z okien gościńca rozpościera się efektowny widok na zielone lasy i malownicze góry. W obiekcie znajdują się dobrze wyposażone, komfortowe pokoje, które stanowią doskonałe miejsce do odpoczynku po całym dniu zwiedzania okolicznych zabytków czy wędrowania szlakami.

Rezerwując u nas nocleg w Górach Świętokrzyskich, możecie być Państwo pewni, że spędzicie czas w sposób ciekawy i kreatywny. Nie musicie nawet opuszczać terenu obiektu, aby zapewnić sobie świetną zabawę. Nasz zespół oferuje szeroką gamę atrakcji, m.in. przejazdy bryczką, jazdę quadem z przewodnikiem czy strzelanie z łuku i wiatrówki. Ponadto możemy dla Państwa przygotować ognisko, abyście mieli szansę spędzić miłe chwile w ciepłej atmosferze. Do dyspozycji gości pozostawiamy mini bibliotekę, plac zabaw dla dzieci i wiatę grillową. 

Nocleg (Góry Świętokrzyskie) – wnętrza przesiąknięte klimatem Świętokrzyskich legend i baśni

Jeśli szukacie Państwo klimatycznych noclegów w Górach Świętokrzyskich to wybór naszego obiektu będzie strzałem w dziesiątkę. Urządziliśmy gościniec Jagna w taki sposób, aby goście czuli się w nim komfortowo i mogli nacieszyć się górskim klimatem. Oferowane pokoje – Komnata Dziewanny, Cela Emeryka, Izba Jagi, Apartament Madeja i Pokój Borowego – nawiązują do Świętokrzyskich legend i baśni. Wykończone one zostały przy użyciu różnych materiałów naturalnych, takich jak cegła, drewno czy kamień piaskowca. Wyposażone są w wygodne łóżka, stylowe meble i inne elementy, które uprzyjemniają pobyt w tych pokojach, w pełni klimatyzowanych