Your browser does not support SVG

Miejsce
powstałe z miłości do natury

Zapraszamy do naszego Gościńca we wsi Chocimów leżącego na zboczu „Wzgórz Kunowskich” u podnóża Gór Świętokrzyskich,  w miejscu gdzie spotykają się cztery krainy geograficzne: Płaskowyż Suchedniowski, Góry  Świętokrzyskie, Wyżyna Sandomierska oraz Przedgórze Iłżeckie, przedzielone dolinami rzek Kamienna, Świślina oraz pomniejszych rzek…


Nasze gospodarstwo skryte jest wśród łańcuchów lasów oraz pasm wzgórz, najwyższym z nich jest Bukowska Góra. Ponad 4 hektarową  działkę otaczają malownicze wąwozy oraz  strumyki.

Gościniec jest wspaniałym miejscem na wypoczynek  w ciszy, blisko natury i z dala od zabudowań oraz dróg.

Z działki rozpościera się malowniczy widok…

W  otulinie leśnej rosną niemalże wszystkie gatunki drzew, pobliskie  lasy i wąwozy są tez domem dla różnorodnych gatunków ptaków ( w tym urokliwych i barwnych Żołn,  jastrzębi ,  bażantów ) oraz dzikich zwierząt.

Nasze gospodarstwo jest w pełni ekologiczne, posiada przydomową oczyszczalnię . Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia system pomp ciepła, w budynku zastosowano wiele surowców naturalnych takich jak kamień piaskowca, drewno czy cegły.

Otaczająca przyroda  zapewnia czyste powietrze.

Jest to miejsce wymarzone dla osób chcących zrelaksować się na łonie natury, ceniących sobie ciszę i prywatność, pragnących uciec od zgiełku miasta…

Oddajemy do Państwa dyspozycji  w pełni  funkcjonalny  i wygodny gościniec „ Baba Jagna” z niepowtarzalnymi stylowymi wnętrzami, przesiąknięty  klimatem Świętokrzyskich legend i baśni oraz historii.

W Gościńcu znajduje się przestronny salon z kominkiem i odbiornikiem TV, jadalnia, pięć komfortowych pokoi z łazienkami , pomieszczenie rekreacyjne, taras oraz aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, sztućce, talerze) – dla osób ceniących  samodzielnie przygotowywane posiłki.

Proponujemy posiłki domowe  kuchni staropolskiej,  na indywidualne  życzenie przygotujemy również dania specjalne.

Oferujemy  miejsca noclegowe w pięciu  pokojach  : Apartament Madeja, Komnata Dziewanny, Izba  Jagi, Cela  Emeryka, Pokój Borowego.

Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor,  nasi goście mogą również korzystać z Wi Fi .

Nasz gościniec zapewnia nocleg i wyżywienie dla  24 osób.

Do dyspozycji naszych Gości jest miejsce na ognisko i grill oraz niewielki plac zabaw.

Nasze Ranczo oferuje naukę jazdy konnej, zajęcia z hipoterapii, przejazdy bryczką po okolicy, jazdy quadem z przewodnikiem, strzelanie z łuku i wiatrówki.

Zapraszamy również do naszego zwierzyńca: zagroda danieli, konie, psy, koty.